Sinds 1 augustus is Abdelaziz gestart bij Seconed als constructeur. Met zijn brede achtergrond in bouwkunde en zijn ambitie om zich verder te specialiseren in beton- en staalconstructies, brengt hij waardevolle kennis en ervaring mee. Naast zijn werk blijft hij zichzelf ontwikkelen via een studie aan het Hoger Technisch Instituut. Een mooie aanvulling dus op ons team! Tijd om hem beter te leren kennen.
Kun je jezelf kort voorstellen en iets vertellen over je achtergrond?
“Mijn naam is Abdelaziz Azouny, ik ben 33 jaar, getrouwd en trotse vader van een zoontje van 13 maanden. Na mijn mbo-opleiding Bouwkunde in 2013 ben ik verder gaan studeren op hbo-niveau, ook in de richting bouwkunde. Momenteel volg ik daarnaast een specialisatie in beton- en staalconstructies aan het Hoger Technisch Instituut (HTI).
Tijdens mijn mbo-tijd werkte ik als tekenaar bij een architectenbureau. Na mijn hbo ben ik aan de slag gegaan bij een adviesbureau, waar ik begon met bouwkundig en constructief tekenen. Later groeide ik daar door tot constructeur. Na bijna zeven jaar besloot ik dat het tijd was voor een nieuwe uitdaging en zo ben ik bij Seconed terechtgekomen.”
Wat trok je aan in de functie bij ons bedrijf?
“Vooral de combinatie van binnen én buiten werken. Ik kan mijn werk als constructeur op kantoor combineren met inspecties op de bouwplaats. Die afwisseling vind ik erg interessant. Daarnaast sprak de diversiteit in projecten mij direct aan.”
Wat hoop je te leren of te bereiken in je eerste maanden bij ons team?
“In mijn eerste maanden wil ik zoveel mogelijk kennis opdoen, vooral rondom inspecteren op de bouwplaats en risico gestuurd toetsen. Daarnaast wil ik me verder verdiepen in staal- en betonconstructies. En natuurlijk wil ik het bedrijf en mijn nieuwe collega’s goed leren kennen.”
Wat doe je graag in je vrije tijd buiten werk?
“Mijn vrije tijd breng ik het liefst door met mijn gezin, familie en vrienden. Verder hou ik van reizen, voetbal en lezen. Ook ben ik natuurlijk druk bezig met mijn studie.”
Wat maakt volgens jou ons team of bedrijf uniek?
“Voor mij is dat de mix tussen jong en oud en de diversiteit in kennis en ervaring binnen het bedrijf. Daarnaast vind ik de flexibiliteit en de duidelijke structuur van Seconed heel sterk. Dat maakt het werken hier echt uniek.”